Перелік продукції, яку ми виготовляємо

Прапори

23 серпня 2004 року Президент України Леонід Кучма підписав Указ № 987/2004 «Про День Державного Прапора України».

У нас Ви завжди можете придбати Прапори України, довільних розмірів та стандартів (з нанесенням тризуба чи гімну),  виготовленого з різних тканин (з метою внутрішнього та зовнішнього використання), що дозволяє використовувати його повсякчас.

Новітня технологія друку, а саме: сублімаційний друк, забезпечить бездоганну якість та насиченість кольору.

Прапори країн світу
В загальному прапор має символічне значення і найчастіше використовується як символ держави. Існує кілька варіантів виготовлення таких прапорів, ці методи залежать від складності самого прапора, а також зображення, якщо таке міститься на ньому.

Наша компанія пропонує Вам виготовлення будь-якого державного прапора, саме тим методом, який найкраще буде підходити для даного полотна: зшивання тканин кількох кольорів (Польща, Росія), сублімаційний друк – дозволяє виготовити прапор, що містить складні елементи (Великобританія, США), а також поєднання сублімаційного друку та зшиванням тканин відповідних кольорів (Канада, Молдова).

Корпоративні прапори
Безперечно, саме той ефективний засіб, який допоможе забезпечити успішне просування Вашого товару або послуги.

Прапори – один з недорогих, і в той же час ефективних видів реклами. Не існує обмежень щодо, розмірів, форм та кольорів виробів. Сучасне устаткування дозволяє виконати будь-яке замовлення на різноманітних тканинах в залежності від умов експлуатації.

В порівнянні з іншими видами реклами прапори мають наступні переваги: вони привертають увагу та мають низьку ціну, а також дуже легкі. Наприклад, вага одного прапора розміром 150х400 см менше одного кілограма і вони легко розвіваються при найслабкішому вітрі, при чому їх постійний рух привертає увагу.

Прапори великих розмірів, вивішені на вуличних флагштоках заввишки 9-12 метрів видно з відстані майже кілометра, що широко використовується АЗС, крупними супермаркетами, автосалонами уздовж транспортних магістралей; прапори гармонійно вписуються в міське середовище.

Продукція нашої компанії допоможе зробити інтер’єр Вашого торгівельного центру привабливішим для покупця. Для цього Вам досить прикрасити торгівельні зали плакатами на тканині, двосторонніми рекламними прапорами та іншою сувенірною продукцією)

Прапорці

Прапорці настільні

Прапорці настільні широко використовуються при проведенні різних культурно-масових заходів, свят, демонстрацій, рекламних акцій і так далі.

Вони мають різні розміри і символіку – це можуть бути фірмові або рекламні прапорці, тематичні прапорці, святкові, ювілейні, присвячені тій або іншій події, з символікою вашого міста, прапорці країн світу або міст, військові і морські.

Найпоширеніший вигляд – прапорці 10см*20см на пластиковій паличці. Це ті самі прапорці, які ви так часто бачите на вулицях міста, в руках у дітей і дорослих, в святкові дні.

Прапорці автомобільні
Найпоширеніші розміри прапорців даного виду 10см*15см, виготовлені з легкої тканини, не обрамлені по периметру, зате комплектуються мініатюрною пластиковою паличкою з наконечником та  додатковим тримачем (присоска).

Стрічка прапорна
Стрічка прапорна – це економний спосіб прикраси різних майданчиків, таких як автостоянки, стадіони, відкриті ресторани і кафе. Зазвичай стрічка складається з різноколірних прапорців трикутної форми, закріплених на шнурі.

Стрічки можуть бути як просто різних яскравих кольорів, так і з нанесенням різної державної і корпоративної символіки.

Вимпели
Вимпели з символікою фірми – відзнака, перевірена часом. Вимпели з емблемою – невід’ємний атрибут спортивних змагань та ділових  переговорів.

Пропонуємо Вашій увазі широкий асортимент виготовлення вимпелів. Вони можуть бути м’якими і з жорсткою вставкою, виготовлені методом сублімаційного друку та обрамлені декоративними джгутиками та бахромою.

Виготовлення вимпелів можливе від однієї штуки!

Одяг

Футболки
Футболка — предмет одягу, що зазвичай не має гудзиків, коміру та кишень, з короткими рукавами, що закриває тулуб. Футболки, як і будь-який інший одяг, бувають чоловічі і жіночі. Футболка — предмет гардеробу, що спочатку відносився до нижньої білизни, проте згодом став використовуватися і як верхній одяг. Для виготовлення футболок застосовуються різні види легкого трикотажного полотна (бавовну, змішану бавовну (з еластаном, поліестером), віскозу, віскозу з еластаном, чистий поліестер).

Через свою поширеність футболки часто використовуються для маркетингових цілей, тому що добре підходять для друку на них зображень, зокрема логотипів компаній та слоганів.

Наша компанія пропонує Вам широкий вибір футболок різних розмірів та кольорів з нанесенням різноманітних зображень в короткі терміни. Але оскільки таким широким вибором товарів та послуг уже нікого не здивуєш – пропонуємо зовсім нові та оригінальні повноколірні футболки за індивідуальним пошиттям.

Косинки (бандани)
Бандана – головний убір у вигляді хустини великого розміру, зав’язаної зазвичай позаду голови, на чолі чи шиї.

На сьогоднішній день бандана являється модним аксесуаром одягу. На них часто зображується символіка різноманітних музичних груп, спортивних команд, логотипи фірм або й національна символіка, що робить їх своєрідним предметом самовираження.

Наша компанія пропонує виготовлення бандан та косинок довільних розмірів та форм, а також широкий вибір тканин та послуг по друку.

Шарфи
Шарф – смуга тканини, якою огортають шию. Ми пропонуємо виготовлення шарфів зі 100% поліестеру чи габардину, з нанесенням повноколірного зображення, що ідеально підійде для промо-акцій, корпоративних подарунків, а також може слугувати як індивідуальний сувенір.

Краватки
Краватка – смужка тканини, зав’язана навколо шиї. Використовується як прикраса, аксесуар одягу, зокрема обов’язковий атрибут ділового костюму. Саме краватка – досконалий елемент одягу який з давних-давен являється предметом гордощів, підтримується національною історіографією, а також використовується як бренд у промоакціях, рекламі, туристичній галузі тощо.

Краватка з ексклюзивним зображенням, виготовлена з атласу чи габардину довільних форм та розмірів найкраще підкреслюватимуть Ваш імідж.

Стрічки
Пропонуємо до Вашої уваги виготовлення стрічок для випускників від дитячого садка до вищих учбових закладів. Стрічки з нанесеним на неї фото школи, першої вчительки, логотипу закладу чи іншого зображення допоможе Вам яскраво виділитись з натовпу, просто прикрасити свято та надовго залишити його в пам’яті. Також швидко та якісно виготовляємо стрічки для різних конкурсів чи спортивних змагань довільного кольору та тексту.

Рекламні носії

Банери
Пропонуємо до Вашої уваги виготовлення банерів з тканини.
Основна перевага такого банеру – багатофункціональність. Це незамінний предмет, коли Вам треба провести декілька акцій в різних місцях з малим проміжком часу. Він легко монтується та демонтується, в складеному вигляді не займає багато місця, легко переться.

Таким банером легко прикрасити вітрину чи розмістити на фасаді будинку – адже банер може бути виготовлений із спеціальної тканини, що не боїться атмосферних опадів та перепадів температури. Після використання банеру на вулиці, його достатньо випрати і без жодних сумнівів розмістити в приміщенні.

Намети
З практики стало відомо, що жодний масовий захід, акція чи ярмарок не може відбутися без універсальних наметів. Саме намети різних кольорів та відтінків, з різноманітними зображеннями – привертають Вашу увагу на таких подіях.

Компанія Динар пропонує до Вашої увари намети різних форм та розмірів та послуги по нанесенню на них зображення.

Накидки (маніжки)
Ви маєте намір яскраво про себе заявити? Ви обрали саме те, що потрібно.
Наша компанія пропонує пошиття та друк на накидках (промо-накидках). Накидки широко використовуються на різноманітних акціях, при розповсюдження рекламно-поліграфічної продукції та інших заходах.

Промо-накидки користуються широкою популярністю, тому що їх вартість значно дешевша ніж промо-куртки, їх вільно можна одягнути на щоденний верхній одяг, а також вони не займають багато місця при зберіганні та трпанспортуванні.

Вам не потрібно в однієї компанії замовляти пошиття, а в іншої друк – ми виконуємо замовлення повністю, з врахуванням усіх Ваших потреб та вимог. Ми пропонуємо широкий вибір тканин та методів пошиття.

Етикетки (ярлики)
Етикетка (ярлик) — ярлик на товарі, експонаті, будь-якому іншому продукті виробництва із зазначенням назви, виробника, дати виробництва, терміну придатності.

Повноколірні етикетки дають можливість якнайкраще викласти інформацію про товар та його властивості із повним та чітким зображенням логотипу та назви компанії, яка його пропонує. Етикетки виготовлені методом сублімаційного друку на атласі чи іншій тканині виглядають оригінально та престижно, а їх вартість аж ніяк не перевищує ціновий діапазон етикеток інших виробників на ринку.

Білизна

Скатертини
Скатертина – символ достатку, таланту та працьовитості. Скатертина більше святковий, аніж щоденний атрибут; нею накривають стіл, як правило, в урочисті моменти. Компанія Динар пропонує виготовлення індивідуальних скатертин, довільних форм та розмірів з нанесенням відповідного зображення (логотипу) компанії.

Діють спеціальні пропозиції для ресторанів та закладів харчування.

Подушки та наволочки
І знову святкові дні! День народження дорогої для Вас людини! Корпоративна вечірка! Виникає питання – що подарувати? Ви звернулись саме туди. У нас можна замовити ексклюзивний та оригінальний подарунок чи приз – подушку!

Ми пропонуємо подушки довільних форм та розмірів (квадратні, круглі, у вигляді серця та ін.) Зображення наносимо також довільне – як фото дорогої Вам людини, так і логотип компанії, як пейзажі рідного міста, так і фото заповітних місць.

Пам’ятайте, подушка з оригінальним зображенням – це не тільки цікавий подарунок, чи сувенір, а й метод в черговий раз підкреслити свою креативність та оригінальність.

Фурнітура

Тримачі фасадні
Підставки пластикова в асортименті
Підставка металева в асортименті
Присоска

Львів - Бізнес портал Львова. Львівський каталог сайтів ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова

Виготовлення прапорів, прапорців, рекламної та сувенірної продукції з тканини, надрук на одязі dynar.com.ua