Корисні поради по догляду за прапорами

Прапор – один з найдієвіших видів реклами на сьогоднішній день. Тому, якщо Ви вже визначились що прапор – саме те, що потрібно Вашій компанії, варто ознайомить з рекомендаціями по догляду за ним.

Перш за все прапори повинні бути правильних розмірів. Вони мають добре підходити до вибраного Вами флагштоку – щоб, розвиваючись, не чіпляти фасад будинків чи навколишні дерева.

Коли на вулиці сильні пориви вітру (більше 20м/с) рекомендується опустити прапор до середини флагштока, або ж взагалі знімати його.

Прапори можна вільно прати, більш того це робити необхідно регулярно, тому що при сильному забруднені досягти ідеальної чистоти буде неможливо.

Допускається машинне прання при температурі води 40С з використанням пральних речовин, але тих, які не містять відбілюючих речовин та пом’якшувачів. Застосовувати «м’яке» віджимання.

При ручному прані рекомендується сильно забруднені місця попередньо обробити мильним розчином, прати також при температурі не вище 40С .

Прасувати прапор можна при температурі, що підходить для синтетичних тканин, як з лицьового боку (виключно при сублімаційному друці) так і з виворотнього.

Львів - Бізнес портал Львова. Львівський каталог сайтів ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова

Виготовлення прапорів, прапорців, рекламної та сувенірної продукції з тканини, надрук на одязі dynar.com.ua